Reformer Pilates

Aletli Pilates Derslerimiz Yıldırım Beyazıt Şubemizde başlamıştır. Aletli Pilates derslerimiz bire bir özel ders şeklinde gerçekleşmektedir.10 derslik paketler halinde satılmaktadır. 2 kişilik grup katılımlarında %20 indirim uygulanır.

Romeo Dans Okulu 4.Dans Festivali

Romeo Dans Okulu 4.Dans Festivali

 Her yıl Özenle hazırladığımız festivalimizin bu yıl 4.sünü düzenliyoruz. 18 Haziran Pazar günü saat 16:00 da Kadir Has Kültür Merkezinde yapılacak olan gösterimizin biletleri en kısa zamanda satışa sunulacaktır.

Modern Dans Yarışması

Cumartesi günü çocuklarımızın katılacağı Modern Dans yarışmamız için son duyuru!  Hala şarkısını bildirmeyenler varsa lütfen bize ulaşsınlar. Cumartesi akşamı 19:00 'da il Kültür Merkezi küçük salonunda dans yarışmamız var izlemek isteyen, dansa gönül vermiş herkesi bekl..

Spor ömrünüzü ne kadar uzatır?

Spor ömrünüzü ne kadar uzatır?

Spor yapanların ömrü ortalama 6 yıl uzuyor Hareketsizlik birçok hastalığa zemin hazırlar. Spor yapan kişiler, yapmayanlara oranla 6 yıl daha uzun yaşamaktadır. Fakat spor yaparken kişiler, fizyolojik sınırlarını zorladığı takdirde bu durum aleyhlerine dönebilir. Bu nedenle sporun tipi çok önemlidir. Spor esnasında..