Düğün Dansı
Evlenecek çiftlerin en büyük arzusu iyi bir düğün organizasyonudur. Düğün organizasyonunun ve düğünün en önemli anlarından biri şüphesiz ki düğün dansıdır.

İlk dansınızı en göz kamaştırıcı şekilde yapmanın yolu da profesyonel dans eğitmenlerinden destek almaktır.
Bu en güzel gününüzü dans kursumuzda alacağınız 5 saatlik düğün dansı özel dersi ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu dersler eğitmenimizin ve sizin uygun olduğunuz saatlere randevu sistemi ile yapılır.
 

Okulumuzda düğün dans kursu olarak, rumba, vals, tango ve özel olarak seçtiğiniz bir müzik var ise bu müziğin ritmine uygun farklı bir dans çeşidi öğretilir.

Koreografi yerine dansın temelini öğrenmiş olursunuz. Böylece düğününüzde yaşayacağınız hiçbir stres ya da heyecan evlilik dansını etkilemez. Ayrıca dansı öğrenmenin en büyük katkısı da ömür boyu birlikte olacağınız eşinizle gittiğiniz her yerde tıpkı düğününüzde sergilediğiniz dansınız gibi dans edebilecek olmanızdır.
Düğün dans dersinde ilk olarak şayet seçtiğiniz bir parça yok ise arşivimizden size uygun bir parça seçilir. Daha sonra bu parçanın ritmine uygun dansın temel adımları öğretilir. İkinci dersten itibaren dansın ileri seviye figür ve dönüşlerine geçilir. Ayrıca etkileyici bir düğün dansı çıkışı ve göz kamaştırıcı bir kapanış için en uygun alternatifler öğretilir.

Düğün dansı kursları çeşitli materyaller ile (tarlatan, topuklu ayakkabınız) ve düğün atmosferiniz (düğün dansını yapacağınız mekan, pist, seyirciler) düşünülerek işlenir.

Düğün dansınızı son ana bırakmayın, vakit varken gelin birlikte şık bir dans hazırlayalım...
 
Düğününüz için ayrıca;
Zeybek, Oyun havaları, kına gecesi için Oryantal, Roman havası dersleri de mevcuttur.
Düğün Dansı